POSTUP, JAK NAKUPOVAT V e-SHOPU

http://www.abcstitch.com/

ZÁKLADEM JE PLATNÁ EMBOSOVANÁ PLATEBNÍ KARTA je to karta s plasticky protlačenými písmenky - Master Card, VISA atd... Tato karta má také na zadní straně CVV code, který je nezbytný k nákupu v zahraničním eShopu, je to troj, nebo čtyřmístný kód. Lze platit i s "Pay Pal" (fakturu odešlou přímo do Vašeho PayPalu).

NÁKUP :  každou požadovanou položku si odkliknete ( je-li to předloha, stačí kliknout na ikonku košíčku  vedle ní). Pokud chcete i speciality uvedené pod předlohou - látku, korálky nebo DMC atd..., zakřížkujete si je předtím, než kliknete na ikonku košíčku. Kdyby jste to udělala až potom, přidáte si do košíčku předlohu ještě jednou a musíte ji potom odstranit. Při každém přidání do košíčku uvidíte celou svoji objednávku, dole si kliknete na "CONTINUE SHOPPING" a pokračujete v nákupu tam, kde jste skončila....

KDYŽ UŽ MÁTE VŠECHNO , co potřebujete, kliknete si na "view cart" v levém horním rohu nad "menu". Zobrazí se vám obsah vašeho celkového nákupu. Odkontrolujete, případné nechtěné věci odstraníte, přepsáním čísla na "0" v políčku "quantity". Pokud chcete něco vícekrát, v políčku "quantity" si napíšete požadovaný počet.

PŘIDÁTE SI POŠTOVNÉ : Odkliknete jako doručovací zemi "International with insurance", je lepší nechat si za těch pár $$$ zásilku pojistit, než o ni přijít nebo ji dostat zničenou. Nikdy se mi zatím balík neztratil, nezničil, ale z důvodu případné reklamace, si vždy balík raději pojistím.


KONEČNÝ SOUČET : Po té kliknete na "recalculate", aby jste věděla, kolik vás bude stát objednávka i s poštovným. Pokud jste si něco rozmyslela a nechcete některou z položek, nebo chcete ještě pokračovat v nákupu, klidně ještě můžete, kroky se opakují jak jsem již výše popisovala...
TAK, A MŮŽEME JÍT PLATIT : "GO to payments" vás pošle ke kase.

NEZBYTNÉ INFO/ADRESA : vyplníte "billing information" - potřebné info o vás a o adrese(zip code: je naše české PSČ), telefon já nevyplňuji. Výrazy jsou zvládnutelné se základním slovníkem angličtiny. "shipping info" je pro případ, že chcete zásilku doručit jinam, než sama bydlíte - např. do zaměstnání.
NAPOSLEDY ODKONTROLUJETE - na následující stránce údaje a zadáte "credit card" , tímto se přesunete do bezpečné zóny.

BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA : Vyplníte údaje ze své karty - tedy jméno na kartě, typ karty, číslo karty, CVV kód, je to většinou trojčíslí na zadní straně v podpisovém proužku a datum expirace karty. Doporučuji vše ohledně karty ještě jednou překontrolovat, vyvarujete se případným problémům!

OBJEDNÁVKU UKONČÍTE KLIKEM na "order now" . Po tomto odkliknutí se vám ukáže vaše číslo objednávky. (Já si opíšu toto číslo a uložím, pro případ potřeby) a čekáme na :
POTVRZUJÍCÍ EMAIL : za chvíli vám přijde eMail s potvrzením objednávky. V den, kdy budou objednávku odesílat do ČR, vám pošlou další oznamující eMail. Než objednávku odešlou, je možné ji také ještě měnit. Jednou jsem zapomněla, že potřebuji ještě speciální bavlnky, tak jsem odpověděla na ten potvrzovací eMail (obsahuje veškeré potřebné informace), že bych chtěla doobjednat ještě bavlnky, za chvíli jsem dostala eMail, že není problém...

Přeji příjemný nákup, Jajka