KDE NAKUPUJI JÁ ...


ČR A ZAHRANIČNÍ eSHOPY

"Jorik"
eShop i kamenný obchod - Brno
  "Vyšíváníčko"
Pouze eShop - Plzeň

Mé první nakupování a zásobování se vyšíváním začalo, kde jinde než v Joriku! Pokud neovládáte AJ, tento eShop vřele doporučuji!! Každá sada obsahuje anglicko ~ český překlad!! Toto je velice dobře zásobená speciálka na vyšívací potřeby, sady Lanarte, Permin, Anchor... bavlnky DMC, Anchor, atd.. Vždy rádi poradí a podělí se s Vámi o zkušenosti!!

 

Pokud se ptáte u koho dále s oblibou nakupuji vyšívací sady, nebo předlohy na vyšívání, tak tu máte další link na eShop v ČR, k paní Hončarové. Je to velice příjemný a ochotný prodejce, který mě splnil nejeden můj vyšívací rozmar. A že jich ale bylo :-))"SewandSo"
zahraniční eShop - UK
  "ABC stitch"
zahraniční eShop - USA

tady je velice jednoduchá samoobsluha, stačí když ovládáte alespoň trošičku základy angličtiny. Zboží máte opravdu za pár dní doma! Jinak, návod jak v něm nakupovat najdete po levé straně v odkazech.

 

i tady je velice jednoduché nakupování. Zboží, pokud je skladem, tak je do 14 dnů doma. Podrobný návod na nákup najdete rovněž po levé straně v odkazech, vč. poštovného do ČR ..."eBay"
zahraniční aukce
  "UniversBroderie"
zahraniční eShop - FR

Můj adrenalinový zdroj vyšívacích sad je eBay. Tady musíte svoji vyhlídnutou sadičku prostě a jednoduše si vybojovat formou dražby... "Bere, kdo dá víc "

 

jelikož jsem milovnicí fantasy vyšívacích předloh a sad "Nimue", tak toto je jeden z mála eShopů, kde lze koupit tyto sady kompletní!!


Další linky na české a zahraniční internetové obchody najdete v sekci "Jiné zahraniční eShopy" ... v některých já ovšem nenakupuji, chodím tam pouze okukovat novinky, nebo jen tak ze zvědavosti, či pro inspiraci ...

Příjemné utrácení a vyšívání přeje

Jajka