POSTUP, JAK NAKUPOVAT V e-SHOPU

http://www.Sew and So.co.uk/


ZÁKLADEM JE PLATNÁ EMBOSOVANÁ PLATEBNÍ KARTA

je to karta, na které jsou číslice protlačeny plasticky - Master Card, VISA atd... Tato karta má také na zadní straně CVV code, který je nezbytný k nákupu v zahraničním eShopu, je to troj, nebo čtyřmístný kód. Sew and So tento kód nevyžaduje, zadává se pouze číslo karty!!

NÁKUP


Každou požadovanou položku si odkliknete . Pokud chcete od jedné položky více kusů, stačí když udáte počet kusů v okénku "Qty: 1-xy" a poté kliknete na . U některých předloh lze koupit také všechen potřebný materiál na pouhé jedno kliknutí, ovšem pokud je pod popiskem vedle obrázku napsáno: "To see the list materials needed to complete this project, click here."
"K vidění seznam materiálu potřebného k dokončení tohoto projektu, klikněte sem ." Tady si můžete vybrat co potřebujete vč. předlohy, k vyšívání daného obrazu. Pokud některou položku ze seznamu nechcete, stačí v okénku pro množství vepsat "NULU" a ostatní potřebné položky přidat k objednávce, odkliknutím .  Po ukončení nákupu, klikněte na ikonku košíku v pravém horním rohu a překontrolujte si celý nákup, položku po položce. Mohlo by se vám snadno stát, že jste si odklikli předlohu samostatně a potom ještě jednou s materiálem!! Pokud se vám některá z položek již nehodí, stačí ji smazat kliknutím na , pokud chcete ještě snížit množství, nebo naopak navýšit, stačí do okénka napsat příslušný počet kusů a kliknout na . POZOR, kliknutím na , celou objednávku smažete a můžete začínat nakupovat znovu, pokud to nebyl váš záměr!! Jestli máte již nakoupeno a odkontrolováno, klikněte dole na .
V této sekci si vyplníte svoji adresu v levém sloupečku. Pravý sloupec "Bill To (If Different): " vyplní pouze ten, kdo má odlišnou adresu od adresy doručení. Když máte vše vyplněné,  klikněte na pokračovací knoflík.(Vaše poštovné bude ukázané až na další stránce ...)

Na další straně si odklikněte způsob platby a tady již uvidíte celkové poštovné. Opět si klikněte na .

V této bezpečnostní zóně si vyplníte veškeré potřebné údaje z vaší platební karty a doporučuji vše ohledně karty ještě jednou překontrolovat, vyvarujete se případným problémům!... a dole potvrďte!

A tímto je objednávka ukončena. Vaše číslo objednávky bude v emailu!
Pokud jste zadali správnou emailovou adresu, přijde vám POTVRZUJÍCÍ EMAIL a číslo objednávky. Do druhého dne mě vždycky přijde v jaké fázi se moje objednávka nachází, pokud je již odbavena, dostanu email i s poštovním sledovacím číslem balíčku!! Doručení až domů mám vždycky ve 3_5 pracovních dnech!! Takto rychle vyřízenou objednávku v ČR jsem ještě nikdy neměla!!


Pro malou orientaci poštovné. Já jsem platila za objednávku v hodnotě
Total: Ł67.82 ....... Shipping: Europe Recorded Airmail: Ł3.00
Total: Ł100.53  ....... Shipping: Europe Recorded Airmail: Ł3.00
Total: Ł131.12 ....... Shipping: Europe Recorded Airmail: Ł5.83
Total: Ł86.69 ....... Shipping: Europe Recorded Airmail: Ł4.51
Total: Ł140.95 ....... Shipping: Europe Recorded Airmail: Ł5.17

POZOR! Čím větší, nebo těžší položka, tím dražší poštovné!

Pokud vám tu bude nějaká informace chybět, napište si o ni do knihy ...  pokud vím, odpovím!! Tak, a ještě zbývá popřát příjemný nákup!!

Jajka